Autopríslušenstvo

Autopoťahy Premium pre OPEL ASTRA III H (5-dverový)

ROČNÍK 2004-, DELENÉ ZADNÉ SEDADLO: operadlo delené 2/1 - menšia časť za spolujazdcom , sedacia časť vcelku

Poťahy sú vyrobené a homologované s ohľadom pre používanie v automobiloch s bočnými airbagmi. V mieste airbagu je na poťahu špeciálny zdvojený šev, ktorý v prípade nutnosti nebráni otvoreniu airbagu. Stredná časť je vyrobená z Alcantary (brúsená koža), ktorá dodáva luxusný vzhľad a je príjemná na dotyk. Bočné čierne časti sú vyrobené z EKO-kože, ktorá zaisťuje luxusný a príjemný vzhľad pre vaše auto a dodáva pohodlie a komfort. Poťahy sú šité priamo na mieru, takže nebránia sklápaniu sedadiel.

- nešmýkajú sa
- jednoducho sa nasadzujú a aj vyberajú
- môžu sa prať, jednocuhé čistenie (informácie o praní sú na poťahoch)
interiéru dodávajú moderný "look"
umožňujú pohodlné sedenie
tovar je nový a bezpečne zabalený voči poškodeniu
garancia vrátenia peňazí

Kód: 174X342
87,00 €

Popis produktu

Podrobnosti

Exkluzívny rad autopoťahov šitých na mieru, ktorého charakteristckými prvkami sú premyslené riešenia, dokonalý vzhľad a najkvalitnejšie materiály a doplnky.

Poťahy z radu Premium sú vyrobené z vysoko kvalitnej PU kože a Alcantary a dodatočné laminované polyuretánovou penou a podšívkou. Vyznačujú sa estetickým prevedením, povrchom so špeciálnym prešívaním a jemným, vkusným vyšívaním.Vďaka ideálnemu zachyteniu tvarov sedadiel sa poťahy tohto radu perfektne hodia aj do vášho auta. Každá sada obsahuje aj individuálne poťahy pre každý prvok čalúnenia, ako sú napríklad lakťové opierky, podbehy, atď... v závislosti od vozidla, pre ktoré je produkt určený.

Naše autopoťahy majú zárveň špeciálne, bezpečenostné švy, prispôsobené AIRBAG vankúšom, takže sú použiteľné vo vozidlách s bočnými airbagmi v sedadlách, ako aj vo vozidlách so štandardným umiestnením airbag-ov.

Samozrejme, toto riešenie bolo opakovane testované a certifikované. Štúdia potvrdzujúca bezpečenostné osvedčenie bola vykonaná Centrom Pre Automobilový Priemysel (PIMOT) so sídlom vo Varšave. Ten schválil bezpečenosť výrobku a udelil mu certifikát bezpečnosti „B“.


Poťahy ponúkané našou firmou dokonale chránia sedadlá pred znečistením, sú veľmi odolné a zároveň sa aj ľahko čistia. V kombinácii s módnym vzorom tak dokonale osviežia interiér Vášho auta a zaručene zlepšia jeho celkový estetický dojem.

Balené sú vo forme opakovane použiteľných tašiek, ktoré sú vhodné aj na rôzne iné predmety, takže ani samotný obal nemusíte vyhadzovať a určite ho neskôr využijete.

Balenie obsahuje kompletnú sadu poťahov, profesionálne šitých na mieru k vyššie uvedenému modelu automobilu.

Špecifikácia a obsah balenia je k dispozícii v časti „Špecifikácia poťahov šitých na mieru“

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Kód 174X342
Názov Autopoťahy Premium pre OPEL ASTRA III H (5-dverový)
Poznámka ROČNÍK 2004-, DELENÉ ZADNÉ SEDADLO: operadlo delené 2/1 - menšia časť za spolujazdcom , sedacia časť vcelku
Váha 3.0000
Značka auta OPEL
Model auta ASTRA
Cena 87,00 €