Autopríslušenstvo

Ochranná nerezová lišta zadného náraznika pre BMW X3 E83

Nerezový kryt náraznika chráni prah vášho zadného nárazníka pred poškodením a zabezbečuje ochranu proti poškrabaniu na ložnej ploche. Kryt náraznika je vyrobený na mieru podľa typu vášho auta. Na spodnej strane má obojstrannú lepiacu pásku, inštalácia je teda jednoduchá - len presne prilepiť na prah. Nerezový kryt je vyrábaný z leštenej ocele a rebrovaný tvar mu dodáva 3D efekt. Je to teda aj štýlový doplnok, ktorý dodá vášmu autu šmrnc.

- štýlový 3D dizajn
- presné tvarovaný podľa typu Vášho auta
- jednoduchá a rýchla inštalácia pomocou špeciálnej obojstrannej lepiacej pásky s hrúbkou 0,5mm

- bezpečné zahnuté hrany
- rýchle dodanie
- najlepšia cena
Dostupnosť: 7 dní
Kód: VTVJJ-BPBM704B
60,00 €

Popis produktu

Podrobnosti

Kryty hrán zadného nárazníka boli spočiatku využívané predovšetkým firemnými autami, ktoré kryty hrán chránili pred častým presunom vecí z kufra auta a opačne. Keďže kryt hrany zadného nárazníka predstavuje tiež dokonalý estetický doplnok, začal byť využívaný fanúšikmi tuningových úprav vozov a dnes sú už kryté hrany zadného nárazníka viditeľné takmer na každom upravenom vozidle. Ak budete presúvať rozmernejší náklad, tak ochranný kryt hrany kufru poslúži ako plocha, na ktorú môžete bremeno nielen oprieť, ale tiež ho po krytu hrán posúvať.

Pri výrobe boli na kryt hrany nárazníka hlavnými požiadavkami veľká tvrdosť, odolnosť voči korózii (nerezový materiál) a rovnako aj životnosť.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Kód VTVJJ-BPBM704B
Názov Ochranná nerezová lišta zadného náraznika pre BMW X3 E83
Váha 3.0000
Dostupnosť 7 dní
Značka auta Nie
Model auta BMW X3
Cena 60,00 €