Autopríslušenstvo

Ochranná Plachta WINTER OPTIMAL na sklá a strechu auta Toyota Yaris III od 2012 hatchback d. 275-295 cm

Dĺžka:275-295 cm
Výška: 75 cm
Kód: KG-2V0353
18,67 €

Popis produktu

Podrobnosti

Nepremokavá a paropriepustná plachta WINTER OPTIMAL k používaniu po celý rok!

Ochranné poloplachty WINTER OPTIMAL ochráni v zime strechu, sklá a zrkadlá zaparkovaného automobilu pred usadzujúce sa námrazou a snehom. Kryje kľučky a zámky automobilu a zabraňuje ich zamrznutiu. Neprimŕza k automobilu. Je nepremokavá, preto tiež efektívne chráni vozidlo aj pred dažďom. Chráni tiež pred šťavami zo stromov, vtáčími exkrementy a usadzujúcou sa prachom a dokonca aj pred UV žiarením. Preto ju môžeme používať za každého ročného obdobia. Ochranné plachty WINTER OPTIMAL sú lacnejšie, zimné verzia našich osvedčených poloplachet Solux.

Poloplachty WINTER OPTIMAL sú vyrobené z materiálu spunbond, ktorý je, ako bolo predtým spomenuté, nepremokavý a paropriepustný a odráža väčšinu slnečných lúčov. Vysoko kvalitný materiál je stály a pevný. Automobil prikrytý poloplachtou WINTER OPTIMAL sa tak rýchlo neochladí, ak stojí na mraze, v lete zostane auto prikryté poloplachtou WINTER OPTIMAL vnútri chladné tak, akoby bolo zaparkované v tieni. Plachty majú popolavú farbu, ktorá je nesmierne praktická a zároveň skvele vyzerá. Výrobok je prispôsobený tak pre nárazové, tak aj pre dlhodobé používanie. Vznikol s ohľadom na majiteľa áut, ktorí nemajú možnosť garážovanie a nechávajú svoje auto dlhšie pod šírym nebom. Výrobok sa veľmi ľahko a rýchlo inštaluje. Stačí pružné slučky poťahu zakončené bezpečnými háky zachytiť o disky, dolnú hranu v strednej časti auta a o dolnú hranu zadného nárazníka (montážne pokyny nižšie). Poťah sa pevne drží auta a nepohybuje sa dokonca ani počas úporného vetra. Po zložení nezaberie plachta príliš miesta, preto ju môžete vždy voziť so sebou.

Výrobok radu BASIC LINE, ktorej ústredným heslom je veľmi dobrá kvalita za dostupnú cenu. Vyrobený zo surovín dobrej kvality. Plachty tejto značky spĺňajú všetky odolnostných a kvalitatívne normy. Ich starostlivé prevedenie z dobrých materiálov si v motoristickom odvetví vedie skvele.

Montážny návod: Nasaďte plachtu na čisté a suché auto. Pred nasadením plachty sa odporúča sklopiť zrkadla a sklopiť alebo odskrutkovať anténu. Pružné slučky poťahu zakončené bezpečnými háky zachyťte o disky, dolnú hranu v strednej časti auta a o dolnú hranu zadného nárazníka. V prípade hliníkových diskov so silnými ramenami pretiahnite slučku s háčikom cez rameno disku a zachyťte ho o časť slučky vyššie.

Materiál:
Textilia SPUNBOND (100% polyester)

Farba:
popolavá

Prednosti výrobku:
- Chráni pred námrazou, snehom.
- Chráni pred ničivým pôsobením UV žiarenia.
- Zabraňuje zahrievanie vozidlá v lete, veľkému ochladenie v zime.
- Zabraňuje usadzovaniu námrazy a snehu na streche a sklách automobilu.
- Kryje kľučky a zámky auta a chráni ich tak pred zamrznutím.
- neprimŕza.
- Je paropriepustný.
- Je nepremokavý, chráni pred dažďom.
- Chráni pred šťavami zo stromov, vtáčími exkrementy a usadzujúcou sa prachom.
- Vícesezónní výrobok - prispôsobený tak pre nárazové, tak aj pre dlhodobé používanie.
- Zakrýva všetky sklá a strechu auta a okrem toho zrkadlá a kľučky a zámky.
- Silne sa drží vozidla.
- Jednoduchá inštalácia.
- Ľahko sa skladuje - nezaberie príliš miesta.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Kód KG-2V0353
Názov Ochranná Plachta WINTER OPTIMAL na sklá a strechu auta Toyota Yaris III od 2012 hatchback d. 275-295 cm
Váha 3.0000
Značka auta TOYOTA
Cena 18,67 €