Doprava ZADARMO pri nákupe nad 99 €

Položky 1-20 z 1712

na stránku
Deflektory poskytujú prirodzenú cirkuláciu vzduchu vo vnútri vozidla a tak môžete predchádzať zahmlievaniu okien behom dažďa a hmly. Protiprievanové deflektory sú jedinečným doplnkom výbavy Vášho auta, SUV alebo pick up–u, nie len do sychravého alebo zimného počasia. 

Vybrať si môžete buď len čisto deflektory na predné dvere vozidla alebo aj kompletnú sadu na predné a zadné okná. Ponuka obsahuje okrem osobných vozidiel deflektory aj pre úžitkové vozidlá, dodávky, autobusy a kamióny.

Chránia vodiča pred nepríjemnými efektami prúdenia vzduchu do vozidla pri otvorenom okne. Pri použití deflektorov, okna môžu byť pootvorené behom intenzivného dažďa alebo sneženia. Deflektory sú vyrobené z bezpečnostnej plastovej hmoty so zníženou priepustnosťou UV-žiarenia v dymovej farbe.

Deflektory HEKO majú certifikát kvality ISO 9001:2008

- dodávanú autu moderný vzhľad
- presne tvarované plastové deflektory pre uvedený typ vozidla
- jednoduchá inštalácia bez pomoci náradia, zvládne aj laik
- čerstvý vzduch aj počas dažďa

- tichý chod (hluk vetra)
- tovar je nový a bezpečne zabalený voči poškodeniu
- garancia vrátenia peňazí
- zabraňujú hluku pri vetraní oknami

Návod na montáž:
1. Stiahnite okno úplne dole
2. Zasunte plexi do horného rohu predných dverí do drážky pre okno tak, aby druhý koniec plexi bol voľne medzi dverami a spätným zrkadlom.
3. Postupne zasúvajte plexi do drážky od horného rohu smerom dole tak, aby ste nevyvinuli príliš veľký tlak, aby nedošlo k jej prasknutiu.